Dział Współpracy Międzynarodowej / Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Aktualności

Szkolenie BIP "Global Data Analytics Immersion: Theory and Practice for Tomorrow's Decision".
16 Maj
Szkolenie dla studentów BIP "Global Data Analytics Immersion: "Theory and Practice for Tomorrow's Decision".
Szkolenie BIP dla studentów "Observing and learning from the past to protect our future: water II"
13 Maj
Krótkoterminowe szkolenie dla studentów "Observing and learning from the past to protect our future: water II", Leon, Hiszpania

PROM_ krótkoterminowa wymiana akademicka
26 Kwi
Celem Programu jest rozwój umiędzynarodowienia instytucji szkolnictwa wyższego i nauki poprzez krótkookresową wymianę stypendialną.
Wizyta Ambasadora i Konsula Republiki Austrii na Politechnice
26 Kwi
Ambasador Republiki Austrii Andreas Stadler oraz Konsul generalny Austrii w Krakowie Martin Gärtner z wizytą na PRz